Previous
Next

Veziri Holdingi, tahıl, yağ ve hayvan yemi imalatı, Silo ve ilgili makinelerin yapımı, hayvan yemi ve bitkisel yağı üretimi, tahıl ve hayvan yemi ticareti, dünya çapında faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir.Veziri Holdingi’in vizyonu, en itibarlı uluslararası tahıl şirketlerinden biri olmaktır. Holdingi’nin birimleri pazarını ve rakiplerini sürekli takip etmekte ve kendini dünyada kullanılan en son teknolojileri ile güncellemektedir.

Uluslararası Favagro şirketi, ana şirketin bir yan kuruluşu olarak hububat, tahıl, yağlı tohum, kuruyemiş, kuru meyveler, baharatlar ve hayvan yemi tedariki alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye, BAE ve İran’daki ofisleri aracılığıyla müşterilerinin ihtiyacı olan ürünlerini dünyanın en iyi çiftliklerinden temin ederek en uygun fiyat ve kalite ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Biz her zaman en modern teknolojileri aramakta olarak ürünleri uygun ekim ve biçimi uluslararası standartlarına mutabık olan çiftliklerden üretiyoruz.

Kalitenin rastgele olmadığına inanarak kalite ve ilerleme, bilgi, deneyim ve yaratıcılığa dayalı, yeterli kaynak ve araçlarla desteklenen toplu ve kapsamlı çabaların sonucudur.

Farklı tedarikçilerden gelen ürün çeşitliliği müşterilerimizin memnuniyetine sebep olmuştur. Ayrıca kalite ve uygun fiyatların yanı sıra Favagro ürünlerinin çeşitliliğine de güvenebilirsiniz.

Müşterilerimizin hedefe ulaşmasına giden yolu kısaltır, en iyi zamanda en iyi alışverişi yaparak ürünleri uygun fiyata müşterilerimize ulaştırırız. Sadece siparişinizi Favagro’da kaydedin ve kalın adımları bize bırakın.

(+90) 530 184 8930
(+90) 212 470 6202
(+90) 212 470 6363
 
Ayazağa Mah.
Azerbeycan Caddesi.
No:99/2 ,Seba Flats S2
Blok Daire Ofis 64.
Vadi Istanbul ,Maslak  
Istanbul – Turkey
 
info@favagro.com