Öğütülmüş ve öğütülmemiş baharat türleri, safran, toz türleri (sarımsak tozu, tarçın tozu, limon tozu vb.)

Un türleri (pirinç unu, bezelye unu vb.), buğday unu türleri (irmik unu, hacimli ekmekler unu, kekler ve tatlılar için un vb.)

Baharat

Baharatlar çok çeşitlidir. Çünkü her ülkede, kültürde veya bölgede belirli baharat türleri kullanılmaktadır. Baharatların temel işlevi gıdaları tatlandırmak gibi görünebilir. Ancak baharatların da tıbbi özellikleri vardır ve hatta bazı baharatlar insan vücudunu soğuğa, sıcağa, neme ve diğer çevresel faktörlere karşı bağışık hale getirir. Baharat bitki kökenlidir. Baharatların en önemli kaynakları bazı meyveler, ağaçlar ve çalılardır. Favagro firması, en iyi çiftlikleri ile ilişkilidir ve baharat üreticileri ve dağıtıcılarına yüksek kaliteli öğütülmüş ve öğütülmemiş baharatlar tedarik edebilmektedir.

Un

Unlar, özellikle buğday unu insan hayatında çok ve çeşitli kullanımlara sahiptir. Buğday unu, ekmek, bisküvi, kek ve hamur işleri, makarna ve daha onlarca ürünün ham maddesidir. Bahsedilen ürünlerin her biri belirli bir buğday unu türü gerektirir. Unlar ayrıca buğdayın belirli bir kısmından veya belirli bir buğday türünden elde edilir. Bazı unlar, iki veya daha fazla farklı unun karışımıdır. Favagro Firması olarak uzmanlarımızca un fabrikaların ihtiyaç duyduğu buğdayın yanı sıra gıda, ekmek, şekerleme ve çikolata sektörlerinin ihtiyaç duyduğu unu da tedarik etmeye de hazırdır.

(+90) 530 184 8930
(+90) 212 470 6202
(+90) 212 470 6363
 
Ayazağa Mah.
Azerbeycan Caddesi.
No:99/2 ,Seba Flats S2
Blok Daire Ofis 64.
Vadi Istanbul ,Maslak  
Istanbul – Turkey
 
info@favagro.com